Milan

Milánek se narodil v 38. týdnu těhotenství po komplikovaném porodu.

Měl krvácení do mozku. Hned po propuštění z nemocnice jsme začali rehabilitovat nejprve Vojtovu metodou, potom jsme během dvou let vystřídaly i jiné metody. Nejvíce se nám osvědčila metoda Thea Suitt. Díky ní udělal Milánek velký pokrok.

Mentálně je Milánek v pořádku, je omezený na invalidní vozík a má zaveden shunt – hydrocefalus. Bezvadně funguje od pasu nahoru. Od pasu dolu je to složitější. Jsme optimisté a věříme, že i tento problém překoná.

Chodí do integrované školy prvním rokem a moc ho to baví. Intenzivně cvičíme metodu thea suit a boath. Rehabilitace nám pojišťovna nehradí, proto sháníme prostředky, jak se dá.

Milan

Milan

Milánek se narodil v 38 týdnu těhotenství po komplikovaném porodu Měl   krvácení do mozku hned po propuštění   z nemocnice jsme začali rehabilitovat nejprve Vojtovu metodu potom jsme během dvou let   vystřídali i jiné metody nejvíce se nám   osvědčila metoda Thea Suitt   díky ní udělal Milánek velký  pokrok . Mentálně je Milánek v pořádku  je omezený na invalidní vozík a má zaveden shunt – hydrocefalus . Bezvadně funguje od pasu na hor u od pasu dolu je to složitější. Jsme optimisté a věříme , že i tento problém   překoná . Chodí do integrované   školy prvním rokem a  ; moc ho to baví . Intenzivně cvičíme metodu thea suit a boath . Rehabilitace nám   pojišťovna nehradí proto   sháníme   prostředky jak se dá.