Milan

Milánek se narodil v 38. týdnu těhotenství po komplikovaném porodu.

Měl krvácení do mozku. Hned po propuštění z nemocnice jsme začali rehabilitovat nejprve Vojtovu metodou, potom jsme během dvou let vystřídaly i jiné metody. Nejvíce se nám osvědčila metoda Thea Suitt. Díky ní udělal Milánek velký pokrok.

Mentálně je Milánek v pořádku, je omezený na invalidní vozík a má zaveden shunt – hydrocefalus. Bezvadně funguje od pasu nahoru. Od pasu dolu je to složitější. Jsme optimisté a věříme, že i tento problém překoná.

Chodí do integrované školy prvním rokem a moc ho to baví. Intenzivně cvičíme metodu thea suit a boath. Rehabilitace nám pojišťovna nehradí, proto sháníme prostředky, jak se dá.

Milan

Milan

Milánek se narodil v 38 týdnu těhotenství po komplikovaném porodu

Měl   krvácení do mozku hned po propuštění   z nemocnice jsme začali rehabilitovat nejprve Vojtovu metodu potom jsme během dvou let   vystřídali i jiné metody nejvíce se nám   osvědčila metoda Thea Suitt   díky ní udělal Milánek velký  pokrok .  

Mentálně je Milánek v pořádku  je omezený na invalidní vozík a má zaveden shunt – hydrocefalus . Bezvadně funguje od pasu na hor u od pasu dolu je to složitější. Jsme optimisté a věříme , že i tento problém   překoná .  

Chodí do integrované   školy prvním rokem a  ; moc ho to baví . Intenzivně cvičíme metodu thea suit a boath . Rehabilitace nám   pojišťovna nehradí proto   sháníme   prostředky jak se dá

                                                                          Rozpočet projektu

Cílem projektu Milan je získat prostředky pro nákup pomůcek které zlepšení jeho životní situaci

Celková částka projektu Milan je        190.375,- Kč
Rehabilitační pobyt  
Vojtův stůl
Osobní asistent

       50.000 Kč
     42.375,- Kč
      98.000,- Kč